۱۹ شهریور؛ زمان معرفی آیفون‌های نسل جدید اپل خواهد بود


19 شهریور؛ زمان معرفی آیفون‌های نسل جدید اپل خواهد بود

اپل، غول آمریکایی فناوری جهان قصد دارد که به‌زودی از سه گوشی هوشمند جدید سال ۲۰۱۹ خود رونمایی کند. این گوشی‌ها جایگزین آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR خواهند شد که سال گذشته معرفی شده بودند. در حالیکه اطلاعات در خصوص طراحی و مشخصات این گوشی‌ها در گذشته بارها و بارها به بیرون نشت کرده است، هیچ اطلاعات موثقی از روزی که این محصولات قرار است معرفی شوند، در دسترس نبود، تا امروز.

زمان معرفی آیفون‌های ۱۱ اپل

گزارشی جدید ادعا می‌کند که گوشی‌های سری آیفون ۱۱ قرار است که روز ۱۰ سپتامبر، یعنی ۱۹ شهریور معرفی شوند. این اطلاعات از اسکرین‌شات‌هایی که از آخرین نسخه بتا توسعه‌دهندگان iOS 13 و iPadOS گرفته شده، کشف شده است. این تصاویر به ترتیب صفحه Home نمایشگرهای آیفون و آیپد را نشان می‎دهد که برنامه Calender تاریخی را که در آیفون نشان می‌دهد سه‌شنبه ۱۰ سپتامبر است. در حالیکه هیچ چیز دیگری را تأیید نمی‌کند، نکته جالب نام فایل است که HoldForRelease می‌باشد و نشان می‌دهد که این تاریخ در واقع زمان رونمایی از آیفون‌های سری ۱۱ است.

جالب است بدانید که سال گذشته نیز در آستانه معرفی آیفون‌های جدید اتفاق مشابهی رخ داد و تصویری از نسخه بتا  iOS 12 منتشر شد که در آن اشاره شده بود آیفون‌های ۲۰۱۸ روز ۱۲ سپتامبر معرفی خواهند شد. این درست همان زمانی بود که آیفون‌های اپل سال گذشته معرفی شدند، بنابراین می‌توان انتظار داشت که تاریخ پیش‌بینی شده امسال نیز درست از آب درآید. در تصویر البته به تاریخ دیگری نیز اشاره شده که ۲۳ سپتامبر (اول مهر) است. گفته می‌شود که این تاریخ احتمال زمانیست که اپل نسخه پایدار iOS 13 را برای تمام دستگاه‌های تحت پشتیبانی ارائه می‌کند.زمان معرفی آیفون‌های 11 اپل

با نگاهی به مراسم چند سال اخیر اپل می‌بینیم که کوپرتینویی‌ها معمولاً مراسم معرفی آیفون خود را در دومین سه‌شنبه یا چهارشنبه ماه برگزار کرده‌اند. بنابراین تاریخ ۱۰ سپتامبر که دومین سه‌شنبه ماه خواهد بود بسیار معقول به نظر می‌رسد. پیش‌بینی می‌شود که آیفون ۱۱های امسال سه دستگاه خواهند بود که در مقایسه با نسل قبل به‌روزرسانی اندکی خواهند داشت.

در کنار دو گوشی پرچمدار که دارای دوربین‌های سه‌گانه خواهند بود، جانشین آیفون XR دوربینی دوگانه خواهد داشت. ظاهراً تمامی آنها از تراشه جدید اپل، A13 Bionic بهره خواهند برد و در مقایسه با نسل قبلی خود دارای باتری‌های بزرگتر، بلندگوی بهتر و سنسورهای قوی‌تر خواهند بود. در هر حال؛ تنها ۲۴ روز به زمان معرفی این محصولات باقی مانده و در آینده با اطلاعات تکمیلی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *