گیمرهای حرفه ای و طرفداران ASUS: کیس TUF Gaming GT501


گیمرهای حرفه ای و طرفداران ASUS: کیس TUF Gaming GT501

ائتلاف مادربردهای TUF Gaming شامل یک برنامه طولانی مدت بین ایسوس و سازندگان قطعات سخت افزاری و تجهیزات جانبی است. اما در مواردی ایسوس نیز خود دست به کار شده و محصولات محدودی را معرفی کرده است. این شرکت در همین راستا به تازگی با رونمایی از یک کیس با نام TUF Gaming GT501 این بخش را بروزرسانی کرده است. کیس TUF Gaming GT501 یک کیس مخصوص بازی است که افزون بر ظاهر، از نظر مولفه های فنی نیز با مادربردهای TUF Gaming سازگار است.

کیس TUF Gaming GT501 در ابعاد mid-tower ATX، از استیل گالوانیزه به ضخامت ۱٫۵ میلی متر بهره می برد. پنل شیشه ای سمت چپ آن نیز دارای ضخامت ۴ میلی متر است. در پنل جلویی، هدرهای متداول صدا و USB/2.0/3.0 قرار گرفته است.

دستگیره هایی در بالای کیس نصب شده است که بیشتر از آن که کاربردی باشند، زیبا خواهند بود. این دستگیره ها برای تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم طراحی شده و جالب است بدانید که در میان بسیاری از سطوح فلزی، ASUS یک پوشش حفاظتی سرامیکی را نیز مورد استفاده قرار داده است که در تولید بخش هایی از موتورسیکلت استفاده می گردد.

کیس TUF Gaming GT501 از کارت گرافیک هایی به طول ۴۲ سانتی متر، کولر CPU به ارتفاع ۱۸ سانتی متر، پاورهایی به طول ۲۴ سانتی متر، ۲ درایو ۳٫۵ اینچی و حداکثر ۵ درایو ۲٫۵ اینچی پشتیبانی خواهد کرد. ۲ فن ۱۴ و یا ۳ فن ۱۲ سانتی متری در جلو و یا بالای کیس قابل نصب است. Fan Xpert 4 و Aura Sync توسط این کیس در یک رابط پشتیبانی شده و ایسوس تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری کیس TUF Gaming GT501 نکرده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *