کم مصرف و خوش ساخت: کارت گرافیک های INNO3D GTX 1660 TWIN X2 OX/COMPACT


کم مصرف و خوش ساخت: کارت گرافیک های INNO3D GTX 1660 TWIN X2 OX/COMPACT

اینک نوبت به برند INNO3D رسیده است تا ۲ کارت گرافیک سفارشی خود بر اساس تراشه GTX 1650 را معرفی نماید. این ۲ کارت گرافیک با عناوین INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC و INNO3D GeForce GTX 1650 COMPACT شناخته شده و نسخه کامپکت این خانواده برای سیستم های کوچک و کاربرانی طراحی شده است که به دنبال یک کارت گرافیک جمع جور هستند.

هر دو کارت گرافیک در زمینه فرکانس حافظه، به مانند بسیاری دیگر از مدل ها دارای ۴ گیگابایت GDDR5 با فرکانس ۸٫۰ گیگاهرتز هستند. تیم R&D این شرکت به مانند برخی دیگر از کمپانی های سازنده کارت گرافیک، زحمت طراحی یک خنک کننده و ظاهر جدید را به خود نداده و هر ۲ کارت گرافیک با ظاهر مدل های پیشین ارائه شده اند.

INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC

کارت گرافیک INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC نسخه کمی بزرگتر با ۲ فن خنک کننده است که اوج فرکانس تراشه GPU در آن به ۱۷۱۰ مگاهرتز می رسد. کارت گرافیک کوچکتر INNO3D GeForce GTX 1650 COMPACT نیز با فرکانس حداکثر ۱۶۶۵ مگاهرتز معرفی شده است. هر دو کارت گرافیک فاقد درگاه تغذیه مجزا بوده و نیروی خود را از طریق توان ۷۵ واتی درگاه PCI-E تامین کرده و با یک منبع تغذیه حتی ۳۰۰ واتی هم می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *