و نهایی شد: نسل بعدی کارت گرافیک های انویدیا در ماه آگوست


و نهایی شد: نسل بعدی کارت گرافیک های انویدیا در ماه آگوست

از زمان معرفی معماری Pascal توسط “انویدیا” زمان نسبتا زیادی می گذرد؛ کارت گرافیک های پاسکال تا بدان جا قوی بودند که این شرکت نیازی به عرضه یک معماری جدید را احساس نمی کرد؛ از سوی دیگر پرچمدارن AMD Vega هم قادر به شکست پرچمدارانی نظیر خانواده “تایتان” و GTX1080 Ti نبوده و انویدیا با خیال آسوده در ۲ سال گذشته مشغول بازی های ساده با معماری پاسکال بود.

۱۹ تا ۲۱ آگوست، جهان دیجیتال مهمان کنفرانس های پر اهمیت Hot Chips خواهد بود؛ اینتل، ای ام دی و انویدیا هر ۳ در این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد؛ اما اسلاید منتشر شده از برنامه سخنرانی های آنها، برای انویدیا کمی متفاوت است؛ ظاهرا NVIDIA در هات چیپس نسل آتی کارت گرافیک های کلاس دسکتاپ=گیمینگ خود را معرفی خواهد کرد. در تشریح برنامه سخنرانی آقای  Stuart Oberman آمده است: NVIDIA’s Next Generation Mainstream GPU که به معنی معرفی نسل بعدی معماری GPU این شرکت است.

همچنین با آغاز به کار مایکرون در بخش تراشه های GDDR6، می توان مطمئن بود که در ماه آگوست شاهد معرفی رسمی نخستین کارت گرافیک های آتی غول سبز گرافیک جهان خواهیم بود. Pascal Refresh؟ Volta؟ Ampere یا Turing؟ نمی دانیم!


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *