و اینک کارت گرافیک های Palit Geforce GTX 1660 در ۴ نسخه


و اینک کارت گرافیک های Palit Geforce GTX 1660 در 4 نسخه

پس از معرفی کارت گرافیک GTX 1660 در شب گذشته، به مانند همیشه روند معرفی کارت گرافیک های سفارشی از این تراشه آغاز شده است. در آخرین اقدام، Palit به معرفی ۴ کارت گرافیک از ۲ خانواده ۱ و ۲ فن خود پرداخته است.

همانطور که گفته شد، کارت گرافیک GTX 1660 بر اساس مدل مرجع راهی بازار نشده و تنها شاهد عرضه کارت گرافیک های سفارشی هستیم که این یک فرصت ناب برای سازندگان سخت افزار است. کارت گرافیک های Palit GeForce در ۳ دسته بندی، بر اساس مدل و فرکانس اورکلاک شده قرار می گیرند که می توانید آنها را با نام GeForce GTX 1660 Dual OC، Dual ساده، StormX OC و StormX ساده مشاهده نمایید.

کارت گرافیک GTX 1660 PALIT

سری StormX با تیغه فن ۱۰ سانتیمتری عرضه شده و در بخش توان از قطعات DrMOS بهره می برد. GeForce GTX 1660 های Palit با ۶ گیگابایت حافظه GDDR5 طراحی شده و فرکانس تراشه های حافظه در آنها بدون تغییر بر روی ۸ گیگاهرتز باقی مانده است که البته در کارت گرافیک هایی در این رده عمدتا فرکانس حافظه اورکلاک نمی شود. در حوزه فرکانس نیز شاهد استفاده نمونه های غیر OC از فرکانس بیشینه ۱۷۸۵ مگاهرتز هستیم؛ همچنین مدل های اورکلاک شده دارای فرکانس ۱۸۳۰ مگاهرتز خواهند بود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *