نیویورکی‌ها درست پس از معرفی گلکسی S10های سامسونگ می‌توانند با آنها کار کنند


نیویورکی‌ها درست پس از معرفی گلکسی S10های سامسونگ می‌توانند با آنها کار کنند

معمولاً اینگونه است که پس از معرفی گوشی‌های هوشمند باید چند هفته‌ای منتظر بمانید تا بتوانید شانس کارکردن با این گوشی‌ها را پیدا کنید. کمپانی‌ها به صورت معمول پس از معرفی، پیش فروش محصولات خود را آغاز می‌کنند و گوشی چند هفته بعد در فروشگاه‌ها در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. در همین زمان نسخه‌های دمو از گوشی در نمایندگی‌ها برای استفاده کاربران موجود خواهد بود. سامسوتگ اما امسال برنامه‌ای متفاوت دارد و قصد ندارد که طرفداران برند خود در شهر نیویورک آمریکا را زیاد منتظر بگذارد.

Samsung 837 یکی از فروشگاه‌های برجسته غول کره‌ای در نیویورک است که تصمیم دارد محصولات جدیدی شرکت را درست بعد از آنکه در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) در سان فرانسیسکو آمریکا رونمایی شدند، در اختیار کاربران برای استفاده، بازی و تجربه قرار دهد. این احتمالاً شامل سه گوشی Galaxy S10e، Galaxy S10 و Galaxy S10+ و احتمالا گلکسی واچ جدید سامسونگ خواهد شد.

سامسونگ فروشگاه شاخص را در نیویورک سیتی به این قصد ساخته است تا بازدیدکنندگان بتوانند تجربه کار با جدیدترین محصولات این کمپانی را بدست آوردند. این بزرگترین فروشگاه نمایندگی سامسونگ است که ایالات متحده چنین امکانی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. Samsung 837 مانند یک فروشگاه معمول همیشگی تنها به قصد فروش محصول احداث نشده است، این مرکز جایی است که کاربران شانس کار کردن با محصولات جدید سامسونگ را داشته باشند.

البته بد نیست بدانید که تمام طرفداران برند سامسونگ که ساکن شهر نیویورک هستند، قرار نیست در تاریخ ۲۰ فوریه به این فروشگاه هجوم برده و با گوشی‌های جدید این کمپانی بازی کنند. کسانی که علاقمند هستند تا با گوشی‌های Galaxy S10 در روز رونمایی آنها کار کنند، باید در وب‌سایت لایواستریم رسمی Galaxy Unpacked ثبت نام کنند و با کلیک بر روی RSVP برای حضور در فروشگاه رجیستر کرده و جایگاه خود را رزرو کنند، که البته برای اینکار باید با اکانت سامسونگ خود وارد سایت شوند.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *