نوبیا هم با یک محصول انعطاف‌پذیر به نمایشگاه MWC 2019 خواهد آمد


نوبیا هم با یک محصول انعطاف‌پذیر به نمایشگاه MWC 2019 خواهد آمد

درحالیکه دقیقاً ۲ هفته تا شروع رسمی نمایشگاه MWC 2019 باقی مانده است، لیست کمپانی‌های برجسته‌ای که برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی می‌کنند، بیشتر و بیشتر می‌شود و این مأموریت ما را برای پوشش خبری لحظه به لحظه MWC مهم‍‌تر جلوه می‌دهد. اما یکی از نکات جالب این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ حضور محصولات انعطاف‌پذیر در آن است که بنظر می‎رسد تعداد آنها هر لحظه بیشتر می‌شود.

به‌غیر از هوآوی که در تیزرهای خود مژده حضور گوشی هوشمند تاشوی خود را داده بود، امروز سامسونگ با تیزر جدیدش که متعلق به رویداد ۲۰ فوریه و کمی پیش از شروع کنگره جهانی موبایل است، احتمال اینکه اولین گوشی تاشوی این کمپانی در نمایشگاه حضور داشته باشد را بیشتر کرد. حالا به نظر می‌رسد که نوبیا هم قصد دارد از محصول منحصربه‌فرد خود در MWC رونمایی کند. نوبیا، زیربرند ZTE که چند سال پیش توسط این شرکت چینی خریداری شد، امروز تیزری را با شعار “Flex Your Life” (به زندگیت انعطاف بده) برای نمایشگاه MWC بارسلون اسپانیا منتشر کرده است که بدون شک به دستگاهی انعطاف‌پذیر اشاره می‌کند. البته مشخص نیست که آیا این دستگاه یک گوشی هوشمند است تا چیزی دیگر.

نوبیا در ماه آگوست سال ۲۰۱۸ در نمایشگاه IFA در برلین آلمان از گوشی هوشمند خمیده‌ای که نمایشگرOLED آن به دور مچ دست پیچیده می‌شود با نام Nubia Alpha پرده‎برداری کرد. بنابراین این احتمال وجود دارد که این دستگاه در نمایشگاه MWC هم در معرض دید عموم قرار گیرد و شاید اطلاعاتی هم درخصوص زمان دسترسی آن منتشر شود. در هرحال، جالب خواهد بود که ببینم نوبیا با چه محصولی پای به نمایشگاه خواهد گذاشت. این شرکت قطعاً از شجاعت بالای برخوردار است و همواره سعی در تولید محصولات جالب و متفاوت از دیگر کمپانی‌ها مانند سامسونگ، هوآوی یا شیائومی که همواره از روی دست یکدیگر کپی می‌کنند، دارد و همین موضوع است که ذهن‌ها را به محصولات ZTE کنجکاو می‌کند.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *