نمایشگری فوق العاده از BenQ برای طراحان و گرافیست ها


نمایشگری فوق العاده از BenQ برای طراحان و گرافیست ها

BenQ یک نمایشگر فوق العاده HD را در هفته ی پیش به بازار عرضه کرد که این نمایشگر از پنل IPS ده بیتی بهره می برد. نمایشگر PD2700U در واقع یک نمایشگر ۲۷ اینچی است که تصاویر فوق العاده ای را به نمایش می گذارد و برای کاربران حرفه ای و طراحان بهترین گزینه خواهد بود.

این مانیتور جدید BenQ از ۱۰۰ درصد رنگ های sRGB بهره می برد در نتیجه تصاویری واقعی و زیبا را به ارمغان خواهد آورد و از طیف رنگی وسیعی پشتیبانی می کند. از سوی دیگر زمان پاسخ دهی این نمایشگر ۵ میلی ثانیه بوده و نسبت کنتراست آن ۱:۱۳۰۰ است. حداکثر روشنایی این نمایشگر ۳۵۰ شمع در متر مربع است و از حالت های مختلف روشنایی برخوردار است که می توان به REC.709، sRGB، HDR/CAD/CAM، Animation، Low Blue Light، Dark Room و User اشاره کرد که کاملا قابل تنظیم هستند. در نمایشگر PD2700U اتصالاتی نظیر درگاه Displayport 1.4، HDMI 2.0 و چهار درگاه USB 3.0 قرار داده شده است.

دقت رنگ بالا و وضوح فوق العاده باعث شده تا این نمایشگر در زمینه کارهای طراحی، بسیار قدرتمند باشد و طراحان از استفاده از این نمایشگر جدید لذت خواهند برد. نمایشگر PD2700U با استفاده از فن آوری منحصر به فرد AQCOLOR و رزولوشن ۴K UHD توانسته است تا دقت رنگ و وضوحی بالا را برای طراحان و گرافیست ها به ارمغان بیاورد. به طور کلی این نمایشگر تصاویری زنده و باور نکردنی را با طیف وسیع رنگ هایش به نمایش می گذارد و با قیمت ۵۰۰ یورو به بازار عرضه شده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *