معرفی مانیتور لمسی ۲۲۲B9T فیلیپس با قابلیت های فوق پیشرفته


معرفی مانیتور لمسی 222B9T فیلیپس با قابلیت های فوق پیشرفته

MMD به تازگی مانیتور جدید LCD فیلیپس را با تکنولوژی هایی بروز معرفی کرده است. این مانیتور با عنوان ۲۲۲B9T ارائه شده و از قابلیت SmoothTouch بهره می برد. این مانیتور در واقع یک محصول چند منظوره بوده که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. این مانیتور جدید فیلیپس ویژگی هایی غنی را در بخش های مختلف به ارمغان آورده است که می توان به قلم، ضد آب و ضد گرد و قبار، اتصالات گسترده، پایه منعطف برای حمل آسان و قابلیت لمسی همزمان ۱۰ نقطه اشاره کرد. در ادامه جزییات بیشتر این مانیتور را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

معرفی مانیتور ۲۲۲B9T فیلیپس

مانیتور 222B9T فیلیپس

مانیتور لمسی ۲۲۲B9T فیلیپس از لحاظ بصری کیفیت تصویر خوبی را ارائه می دهد و در عین حال از فناوری پیشرفته SmoothTouch برخوردار خواهد بود که این فناوری پاسخ طبیعی را در زمانی دقیق به ارمغان می آورد. از سوی دیگر این مانیتور از قابلیت ۱۰ نقطه تاچ همزمان بهره برده و امکان تایپ لمسی ۱۰ انگشتی را برایتان فراهم می کند. این مانیتور همچنین از قابلیت IP54 پیشرفته بهره برده و در مقابل آب و گرد و غبار بسیار مقاوم خواهد بود.

Philips 222B9T دارای صفحه نمایش Full HD است که امکان مشاهده جزئیات را فراهم خواهد کرد. روشنایی مطلوب و رنگ هایس درخشان، تصاویر را واقعی تر از زندگی به ارائه می کنند. وجود تکنولوژیSmartContrast  از فیلیپس، به طور خودکار رنگ ها و شدت نور پس زمینه را برای ارائه تصاویری باکیفیت تر تنظیم می نماید در نتیجه در بازی ها و نمایش ویدیوها شاهد عملکرد خوی از این محصول خواهیم بود. با وجود تنظیمات دستی این مانیتور امکان بهره بردن از حالت کم مصرف نیز وجود خواهد داشت و مطمئنا مصرف انرژی شما کاهش می یابد.

222B9T فیلیپس

مانیتور Philips 222B9T  با توجه به راحتی کاربران طراحی شده است. پوشش صفحه نمایش ضد تابش،LowBlue Mode  و تکنولوژی Flicker-Free امکان مشاهده مطلوب تری را فراهم می کنند. فیلیپس همچنین از طراحی SmartStand بهره برده که یک ساختار Z شکل است و به کاربران این امکان را می دهد که صفحه را به سمت بالا و پایین حرکت دهند و شیب یا موقعیتی مناسب را انتخاب نمایند. این محصول از طیف وسیعی از اتصالات بهره برده که می توان به VGA، DVI-D، DisplayPort 1.2، HDMI 1.4 و USB 3.1 اشاره کرد.

نمایشگر لمسیPhilips 222B9T  با استفاده آسان و عملکردی بالا در اواسط ماه آوریل با قیمت ۲۳۹ پوند در دسترس خواهد بود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *