مانیتور EI491CR با پشتیبانی از FreeSync و HDR 400 از ایسر


مانیتور EI491CR با پشتیبانی از FreeSync و HDR 400 از ایسر

Acer به تازگی مانیتور جدید خود را با قابلیت های بروز در اختیار کاربران قرار داده است. مانیتور جدید ایسر با عنوان EI491CR ارائه شده که یک مانیتور ۴۹ اینچی است و از یک طراحی مشکی زیبا بهره برده است. در ادامه این مانیتور را با جزییات بیشتر معرفی خواهیم کرد.

معرفی مانیتور منحنی EI491CR از ایسر

مانیتور منحنی EI491CR از ایسر

این مانیتور برای تجربه بازی های مختلف گزینه خوبی خواهد بود و از یک پنل VA بهره می برد. رزولوشن آن ۳۸۴۴۰×۱۰۸۰ پیکسل است و سرعت پاسخ دهی آن ۴ میلی ثانیه خواهد بود. این مانیتور جدید ایسر از انحنای ۱۸۰۰R طراحی شده و در عین حال از زاویه دید بسیار خوبی برخوردار است.

از سوی دیگر باید اشاره کنیم که نرخ بازسازی تصویر آن ۱۴۴ هرتز بوده و همچنین از قابلیت FreeSync 2 بهره می برد. این مانیتور ایسر دارای گواهی نامه HDR 400 از VESA بوده است. کنتراست مانیتور منحنی ایسر ۳۰۰۰:۱ بوده و حداکثر میزان روشنایی آن به ۴۰۰ نیت می رسد. این مانیتور از ۹۰ درصد رنگ های DCI-P3 پشتیبانی کرده است. در این مانیتور با وجود درگاه های DisplayPort و HDMI امکان اتصال دستگاه های مختلف وجود خواهد داشت. در نهایت باید اشاره کنیم که مانیتور Acer EI491CR  به زودی با قیمت ۱۱۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.

 مانیتور EI491CR از ایسر


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *