لنوو اولین گوشی هوشمند ۵G را با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ معرفی میکند


لنوو اولین گوشی هوشمند 5G را با چیپست اسنپدراگون 855 معرفی میکند

این روزها کمپانی های بزرگ سازنده گوشی هوشمند در اولین شدن در زمینه های مختلفی تلاش میکنند. سامسونگ، هواوی و ال جی به شدت در تکاپو برای ساخت اولین گوشی قابل خم شدن هستند هر چند این موضوع فقط به این سه سازنده خلاصه نمیشود و چندین کمپانی دیگر در حال کار بر روی گوشی قابل خم شدن خود هستند. یکی دیگر از اولین ها، مربوط به شبکه ۵G است و اینکه کدام کمپانی اولین گوشی هوشمند با قابلیت پشتیبانی از این شبکه مخابراتی پر سرعت را معرفی خواهد کرد. سال میلادی آینده اولین موج از گوشی های هوشمند ۵G از راه خواهند رسید و انقلابی تازه در صنعت اسمارتفون ها صورت خواهد گرفت.

گوشی های هوشمند بسیاری هستند که پیش بینی میشود اولین گوشی هوشمند ۵G لقب بگیرند و کمپانی های مختلفی در رابطه با این موضوع مدعی شده اند. لنوو، ابر کمپانی چینی جدیدترین سازنده ای است که چنین ادعایی کرده است و اعلام کرده است که قصد دارد اولین گوشی هوشمند ۵G را طی ماه های آینده وارد بازار کند. اما این تمام مجرا نیست.

لنوو از طریق بیانیه ای صادر کرده اعلام کرده است که اولین گوشی هوشمند ۵G جهان را روانه بازار خواهد کرد. در ادامه بیانیه آمده است که این دستگاه به چیپست پرچمدار معرفی نشده اسنپدراگون ۸۵۵ مجهز خواهد بود. شایعه است که کوالکام تولید انبوه این پردازنده را از ماه ژوئن آغاز کرده است. در حالی که مجهز شدن یک گوشی پرچمدار به چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ منطقی است، باید صبر کرد و دید آیا لنوو موفق میشود اولین گوشی ۵G را اواخر ۲۰۱۸ یا اوایل ۲۰۱۹ روانه بازار کند یا خیر.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *