رونمایی آمازون از کتاب خوان الکترونیکی Kindle Paperwhite


رونمایی آمازون از کتاب خوان الکترونیکی Kindle Paperwhite

این روزها کتابخوان های الکترونیکی ابزارهای کاربردی هستند که به افراد کمک می کنند تا با اتصال به کتابخانه های دیجیتالی به انبوهی از کتاب های مختلف دسترسی پیدا کنند.

شرکت آمازون را می توان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کتابخوان های الکترونیکی دانست که آن را تحت برند کیندل معرفی و عرضه می کند. به تازگی این برند مطرح که به عنوان برترین خرده فروش آنلاین شناخته می شود، از کتاب خوان جدید Kindle Paperwhite رونمایی به عمل آورده است.

Kindle Paperwhite در طراحی مشابه دیگر کتاب خوان هاست و تفاوت چندانی ندارد اما ویژگی های در نظر گرفته شده برای آن این کتاب خوان را برجسته ساخته است. بسیاری از افراد که سفرهای بسیاری در پیش دارند به کمک کتابخوان می توانند سرگرمی داشته و تجربه کاربری خوبی کسب کنند

به تازگی آمازون Kindle Paperwhite را برای همین دست افراد معرفی کرده و می خواهد به ارائه مدل های مختلفی با توجه به بودجه افراد بپردازد. از مشخصه های دستگاه باید به صفحه نمایش ۶ اینچی با تراکم ۳۰۰ppi، صفحه نمایشی از نوع کاغذ الکترونیکی که کنتراست مطلوبی داشته و برای عدم اذیت کردن چشم، نور فرابنفشی تولید نمی کند.

این کتاب خوان دارای استاندارد ضدآب IPX8 است و در حافظه داخلی ۳۲ یا ۸ گیگابایتی به فروش می رسد. پشتیبانی از وای فای، ۴G به صاحبان Kindle Paperwhite اجازه می دهد تا بهترین تجربه را با آن داشته باشند

گذشته از آن با قابلیت بلوتوث نیز می توان از طریق آن این دستگاه را به دیگر دستگاه های هوشمند متصل کرد. برای تهیه کتاب نیز کافیست به کتابخانه آمازون مراجعه کرده و کتاب موردنظر را خریداری کنید. برخی از کتاب ها نیز به مناسبتی رایگان می شوند که تجربه خوبی خواهد بود.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت آمازون مراجعه کنید.

 


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *