دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 4 در سال ۲۰۱۹ معرفی می شود


دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 4 در سال 2019 معرفی می شود

از زمانی که شیائومی  Mi Band 2 را ارائه کرده، این کمپانی هر سال بر روی ارتقاء دست بند تناسب اندام خود تاکید داشته است و ۲۰۱۹ نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود.غول تولید کننده گوشی های هوشمند چینی در کنفرانس گزارش درآمد سه ماهه خود اعلام کرد که Mi Band 4، جانشین مدل سال گذشته Mi Band 3، در اواخر امسال ارائه خواهد شد.

در کنفراس خبری شیائومی از دیوید چویی مدیر ارشد مالی  Huami (مسئول تولید دستبندهای تناسب اندام Mi Band  شیائومی) درباره اینکه آیا Mi Band 4 برای ارائه در مارچ یا آپریل برنامه ریزی شده است یا خیر سوال پرسیده شد؛ جواب وی نشان داد با اینکه نباید انتظار دیدن دستبند جدید را طی چند هفته آینده داشته باشیم، شیائومی در نظر دارد تا Mi Band 4 را در سال ۲۰۱۹ ارائه کند.

آقای چویی علیرغم وارد نشدن به جزئیات گفت که هر نسل از این دستبند محبوب با ویژگی جدیدی معرفی شده است و Mi Band 4 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود:

“در هر نسل ما چیزی را یاد گرفتیم، ما همیشه بهتر می شویم. با نگاه به Mi Band 3  می توان دریافت که این محصول نسبت به نسخه قبلی خود خیلی بهتر شده است. ما همین انتظار را نیز از Mi Band 4 داریم، ما انتظار دایم که دستبند جدید با فروش خوبی همراه شود.”


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *