دستاوردی بزرگ برای مرورگر موبایل سامسونگ در فروشگاه Google Play


دستاوردی بزرگ برای مرورگر موبایل سامسونگ در فروشگاه Google Play

مرورگر موبایل سامسونگ به یک دستاورد بزرگ و قابل تحسین در فروشگاه Google Play دست پیدا کرد و آن عبور از مرز ۱ میلیارد دانلود بر روی گوشی‌های هوشمند است. جالب است بدانید که این رقم قابل توجه در طول یک سال ۲ برابر شده است، البته بخش بزرگی از آن را مدیون این موضوع است که مرورگر سامسونگ به صورت پیش‌فرض بر روی دستگاه‌های این شرکت نصب شده و این ماجرا تأثیر بسیار محسوسی بر روی رقم دانلود Samsung Internet گذاشته است.

با وجود اینکه Samsung Internet بیشتر از دو مرورگر دیگر یعنی فایرفاکس و اپرا نصب شده است، همچنان پشت سر گوگل کروم قرار دارد و Chrome همچنان محبوب‌ترین مرورگر در پلت‌فرم موبایل به حساب می‌آید. البته با درنظر گرفتن این نکته که این گوگل کروم به صورت پیش‎فرض بر روی تمام گوشی‌های اندروید نصب می‌شود، تقریباً غیرممکن است مرورگر سامسونگ بتواند از رقیب قدرتمند خود پیشی بگیرد.

Samsung Internet در واقع یک مرورگر بسیار ساده، سریع و با قابلیت‌هایی است که تقریباً آن را هیچ جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید. به عنوان مثال این مرورگر از پلاگین‌ها پشتیبانی می‌کند و تأیید اعتیار در وب‌سایت‌ها را توسط شناسایی عنبیه چشم ممکن می‌کند. علاوه‌براین مرورگر سامسونگ اینترنت، دارای حالت شب (dark mode) هوشمندی است که تصاویر پس‌زمینه روشن را به حالت مشکی یا خاکستری تیره در می‌آورد، درحالیکه تمامی رنگ‌های دیگر به همان ترتیبی که هستند باقی می‌مانند. در کنار تمام این ویژگی‌ها سامسونگ به طور مرتب برای این مرورگر آپدیت ارائه می‌کند و قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند. اگر از گوشی سامسونگ استفاده می‌کنید، احتمالاً این برنامه به‌طور پیش‌فرض بر روی گوشی نصب هست و بد نیست که کمی با قابلیت‌های آن آشنا شوید. البته امکان نصب این برنامه در دیگر گوشی‌های اندرویدی نیز وجود دارد و در صورت تمایل می‌توانید آن را از طریق لینک زیر دانلود کنید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *