درنده جدید از ایسر برای بلعیدن فریم ها: کامپیوتر ACER Predator Orion 5000


درنده جدید از ایسر برای بلعیدن فریم ها: کامپیوتر ACER Predator Orion 5000

ظاهرا معرفی محصولات جدید ایسر که در کنفرانس رسمی این شرکت رونمایی شده اند، تمامی ندارد! ACER یک گروه جدید از کامپیوترهای آماده خود با اهداف گیمینگ و کاربردهای حرفه ای را معرفی کرد؛ کامپیوتر Predator Orion 5000 با بروزرسانی سخت افزاری جدید، شناسه ی PO5-605S را به همراه دارد.

این کامپیوتر گیمینگ از پردازنده پرچمدار و قدرتمند Intel Core i9-9900K بهره برده  و دست کم در ظاهر نیز از دیگر محصولات مشابه یک سر و گردن جلوتر است؛ درنده ی جدید ایسر با طراحی زیبا، نورهای آبی را از خنک کننده ها به سمت اطراف کیس هدایت کرده است؛ نشان اصلی “درنده” با رنگ آمیزی آبی طراحی شده است که این طراحی اصالت آن را نشان می دهد.

کامپیوتر Predator Orion 5000 از مادربردی با چیپ ست Z390 برخوردار بوده و تا ۶۴ گیگابایت حافظه رم DDR4 را یدک می کشد. ایسر پردازش های گرافیکی را در این کامپیوتر جذاب (برترین کانفیگ)، بر عهده ی یک کارت گرافیک GeForce RTX 2080 قرار داده است. پردازنده در این مدل به یک خنک کننده ی مایع از برند Cooler Master مجهز شده و ظرفیت نهایی کیس به ۳۰ لیتر می رسد.

ACER Predator Orion 5000

در صورتی که خواهان افزودن یک ذخیره ساز دیگر به کامپیوتر Predator Orion 5000 باشید، یک Easy-Swap برای آن تعبیه شده است که به سادگی ذخیره ساز HDD یا SSD شما را در باس SATA لود خواهد کرد. شایان ذکر است که با برنامه ی Lighting Maker می توانید ضربان و رنگ آمیزی کیس را به دلخواه خود انتخاب نمایید. کامپیوتر Predator Orion 5000 هر آنچه که یک گیمر نیاز دارد را در خود حمل می کند. این محصول با شروع قیمت ۱۲۰۰ دلار آمریکا، در بازار خواهد بود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *