خوش ساخت و قابل اعتماد: کارت گرافیک های ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660


خوش ساخت و قابل اعتماد: کارت گرافیک های ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660

اینک نوبت به ZOTAC رسیده است تا کارت گرافیک های سفارشی خود بر اساس تراشه GTX 1660 را معرفی نماید؛ ۲ خانواده از سوی زوتاک برای این منظور در نظر گرفته شده است که تقریبا کاملا مشابه کارت گرافیک های سفارشی GTX 1660 Ti از این برند هستند.

هر ۲ کارت گرافیک ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 دارای خنک کننده های دو گانه هستند؛ ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660 ساده تر دارای ابعاد ۱۷۳ میلی متر طول و ۶٫۸۳ میلی متر عرض است که از این رو برای سیستم های کوچک گزینه ایده آلی به حساب می آید. هر ۲ محصول دارای درگاه های HDMI 2.0b و DisplayPort 1.4 بوده و دارای نشان VR Ready هستند که البته باید ببینیم که در آینده بازی های واقعیت مجازی در این تراشه چگونه رندر می شوند.

کارت گرافیک ZOTAC GAMING GeForce GTX 1660

نسخه ی AMP کمی بزرگتر بوده و دارای طول ۲۰۹٫۶ میلی متر است. ۲ عدد فن ۹ سانتی متری در کولر اختصاصی IceStorm 2.0 جای گرفته اند. در نهایت می توان به برنامه نرم افزاری FireStorm اشاره کرد که به عنوان داشبورد اصلی مانیتورینگ، اورکلاک و … در اختیار خریداران قرار می گیرد. در بین میان رده ها و میان رده های رو به بالا، خرید کارت گرافیک های ZOTAC به دلیل قیمت گذاری مناسب و کاریی جالب توجه، همواره توصیه می شود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *