خنک کننده Aorus ATC800 محصول جدیدی از گیگابایت با عملکرد بالا


خنک کننده Aorus ATC800 محصول جدیدی از گیگابایت با عملکرد بالا

و اینک “گیگابایت” با یک خنک کننده بادی دیگر، موسوم به Aorus ATC800 راهی بازارهای جهانی می شود. این شرکت که در ۲ سال گذشته مرزهای تولیدات خود را به محصولات بیشتری گسترش داده است، اینک خنک کننده ی جدید Aorus ATC800 را به عنوان یک کولر بادی CPUها معرفی کرده است.

خنک کننده Aorus ATC800 محصول جدید GIGABYTE، طراحی جالب توجهی داشته و برای کاربرانی که به دنبال زیبایی و حتی کمتر معلوم شدن هیت سینک در کیس های خود هستند، گزینه مناسبی است. ۲ عدد فن مجهز به RGB LED در آن تعبیه شده و در بالای خنک کننده نیز شاهد استفاده از RGB LED برای زیبایی بیشتر هستیم. هدر ۳ پینی برای اتصال این دیودها در نظر گرفته شده است.

کولر Aorus ATC800 دارای ۶ لوله مسی ناقل حرارت (Heat Pipe) است که ۶ میلی متر ضخامت داشته و مستقیما به داخل هیت سینک فرو رفته اند. ۲ عدد فن که هر یک دارای ۲ یاتاقان بوده و ابعاد ۱۲ سانتی متر را به همراه دارند، در ۲ قسمت عقب و جلو نصب شده اند. هر فن می تواند بین ۶۰۰ الی ۲۰۰۰ دور در دقیقه گردش کرده و نویز صوتی آنها حداکثر به ۳۱ دسی بل خواهد رسید.

خنک کننده Aorus ATC800

به گفته ی گیگابایت، گردش هوای این فن ها فشار ۱۴٫۰۵ تا ۵۱٫۷ CFM را وارد ساخته و وزن نهایی خنک کننده Aorus ATC800 به ۱٫۰۱ کیلوگرم رسیده و از این نظر کولری نسبتا سنگین به حساب می آید. خنک کننده Aorus ATC800 برای ۲۰۰ وات توان حرارتی طراحی شده و برای سوکت های AM4، LGA2066 و LGA115x ساخته شده است. گیگابایت تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری خنک کننده Aorus ATC800 نکرده است.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *