تماشا کنید: طعنه‌های گوگل به اپل و مایکروسافت در تبلیغ کروم بوک جدید


تماشا کنید: طعنه‌های گوگل به اپل و مایکروسافت در تبلیغ کروم بوک جدید

معمولا در صنعت تبلیغات اولیت در جلب توجه کاربرها معطوف به نمایش خواص و کاربردهای منحصر بفرد هر محصول می باشد. در مراحل بعدی نیز با توجه به شدت رقابت و مزایا و معایب محصولات نمایش برتری های محصول مورد نظر نسبت به آنها بیشتر مورد تمرکز خواهد بود. گوگل تاکنون تبلیغات زیادی برای لپ تاپ های کروم بوک خود ساخته بود اما در هیچکدام از آنها شاهد حمله مستقیم این شرکت به رقبای خود مانند اپل یا مایکروسافت نبودیم، اما در جدیدترین تبلیغ این محصول این روند خاتمه پیدا کرده و شاهد شلیک های سنگین گوگل به سمت اپل و مایکروسافت هستیم.

در این تبلیغ که از ابتدای آن کندی سرعت، ایرادات و باگ های نرم افزاری و پیام های آزار دهنده سیستم عامل های ویندوز و مک بصورت کاملا برجسته برای مخاطب به نمایش گذاشته می شود یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران برای استفاده از سیستم عامل کروم بوک یعنی تنوع نرم افزار های موجود برای آن نیز مد نظر قرار گرفته. در انتهای این ویدئو مجموعه ای از نرم افزارهای ارائه شده برای این سیستم عامل مانند Lightroom CC، Google Docs، Hangouts، Netflix، Spotify، Slack و تعدادی نرم افزار های دیگر نشان داده شده اند و در نهایت نیز لحظاتی از اجرای بازی محبوب و اعتیاد آور PUBG Mobile در پیکسل بوک گوگل نیز به نمایش گذاشته می شود.

به نظر می رسد که گوگل اکنون مرحله جدیدی از فروش لپ تاپ های خود را پیش رو داشته باشد. پیش از این نیز این دستگاه ها به دلیل عملکرد سریع و عدم وجود بد افزار ها محبوبیت خوبی بدست آورده بودند، اما اکنون با روش جدید تبلیغاتی گوگل عطش این شرکت برای تصاحب بخشی از بازار که در اختیار دو رقیب اصلی خود یعنی مایکروسافت و اپل می باشد کاملا مشهود است. در عین حال میتوانیم منتظر باشیم و ببینیم که واکنش های اپل و مایکروسافت به این تبلیغ شیطنت آمیز گوگل چه خواهد بود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *