تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید گوشی تاشوی سامسونگ – Galaxy F


تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید گوشی تاشوی سامسونگ – Galaxy F

سامسونگ دقایقی پیش تیزر جدیدی از رویداد پیش روی ۲۰ فوریه (۱ اسفند) منتشر کرد و به طرز جالبی در این ویدئو به دستگاه تاشوی خود نیز اشاره کرد. گوشی‌ای که از مدت‌ها قبل شایعاتی در رابطه با آن به گوش می‌رسید.

در این تیزر بسیار کوتاه که تنها ۱۵ ثانیه است، سامسونگ از کلمات بسیار هوشمندانه‌ای استفاده کرده و اعلام کرده است که گوشی‌های موبایلی از آینده در کمتر از ۱۰ روز دیگر “unfold” (رونمایی) خواهند شد. این همه آن چیزی است که می‌توان از تیزر سامسونگ دریافت کرد، اما تأیید می‌کند که ما ممکن است در نهایت شانس این را پیدا کنیم که نگاهی نزدیک‌تر به گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ بیندازیم. این دستگاه در کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ که در ماه نوامبر، اواخر سال ۲۰۱۸ برگزار شده بود به‌طور بسیار مختصری در معرض دید حاضرین قرار گرفت، اما طراحی واقعی و جزئیات دیگر مربوط به این گوشی محفوظ مانده بود.

با این حال اگر شانس با ما یار باشد، احتمالاً در آینده‌ای بسیار نزدیک می‌توان اولین گوشی هوشمند سامسونگ با نمایشگر انعطاف پذیر که نام آن هنوز به‌طور دقیق مشخص نشده را شاهد باشیم. این گوشی ممکن است Galaxy F، Galaxy Flex یا Galaxy Fold نام داشته باشد.

گلکسی تاشوی سامسونگ قرار است که در کنار سه گوشی جدید دیگر این کمپانی، یعنی گلکسی S10، گلکسی S10+ و گلکسی S10e رونمایی شود که البته می‌توان همه اخبار پیرامون این سه گوشی را از طریق این لینک دنبال کنید. البته انتظار می‌رود که سامسونگ از ساعت هوشمند جدید خود که مشخصات آن به تازگی افشا شده نیز در این مراسم رونمایی کند. تنها ۹ روز به مراسم معرفی سامسونگ باقی مانده است و ما با اخبار تکمیلی در ۱ اسفند در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم تیزر تبلیغاتی جدید سامسونگ برای این مراسم را تماشا بفرمایید:


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *