تماشا کنید: تریلر قسمت ۶ فصل سوم مجموعه The Grand Tour


تماشا کنید: تریلر قسمت 6 فصل سوم مجموعه The Grand Tour

فصل سوم مجموعه گرند تور در حالی به ششمین قسمت خود رسیده است که پیش از این شنیده بودیم این فصل تنها ۱۳ قسمت خواهد داشت. مطابق معمول هر هفته تریلری از قسمتی که روز جمعه پخش خواهد شد، منتشر شده است و در آن شیطنت‌ها و ماجراجویی‌هایی که سه پیرمرد بازیگوش این مجوعه در آن انجام خواهند داد، به نمایش درآمده است.

در اکثر قسمت‌های مجموعه The Grand Tour دیده بودیم که کلارکسون، هموند و مِی با سفر به کشورهای مختلف سعی در ثابت کردن نظر نه‌چندان علاقلانه خود به مردم آن کشور در مورد یکی از معضلات آنها بودند. در قسمت ششم فصل ۳ این بار نوبت به چین و خودروهای سواری لوکس افراد بیزنس‌من در این کشور رسیده است.

جرمی به همراه ریچارد هموند و جیمز می با خرید سه خودروی مرسدس بنز S600، بی‌ام‌و ۷۵۰iL و یک کادیلاک STS قصد دارند تا به این افراد نشان دهند که نیازی نیست با صرف مبالغ هنگفت خودروهای لوکسی تهیه کنند که تنها با بخشی از آن هزینه می‌توان خودروهای مذکور را از اروپا تهیه کرده و وارد چین کنند.

در این ماموریت مثل همیشه شاهد چالش‌هایی هستیم که جرمی، ریچارد و جیمز باید برای اثبات نظریه خود از پس از آنها برآیند. همچنین در این قسمت از مجموعه گرند تور شاهد حضور یک ابرخودروی الکتریکی به نام NIO EP9 خواهیم بود که برخلاف انتظارها و باتوجه به اتفاقی که فصل گذشته و در هنگام آزمایش یک ابرخودروی الکتریکی دیگر برای ریچارد هموند افتاد، باز هم شاید تست این خودرو توسط او خواهیم بود. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تریلر جدید این مجموعه را که به قسمت ششم فصل ۳ مربوط است تماشا بفرمایید:


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *