تصویری از پیکسل ۴ XL گوگل و مشخصات احتمالی این گوشی لو رفت


تصویری از پیکسل 4 XL گوگل و مشخصات احتمالی این گوشی لو رفت

پیکسل آینده گوگل ممکن است که دوربین‌های بیشتر و طراحی جذاب‌تری داشته باشد. براساس آنچه که یکی از افشاگران معروف، یعنی SlashLeaks از گوشی Pixel 4 XL منتشر کرده است، این گوشی برخلاف سه نسل قبلی خود این بار دارای دو دوربین در قاب پشتی خود خواهد بود.

یکی از نکات برجسته پیکسل‌های کوچک و بزرگ گوگل در طول این چند سال این بوده که آنها برخلاف ترند بازار که استفاده از دوربین‌های دوگانه، سه‌گانه، چهارگانه و حتی پنج‌گانه است، همواره با یک تک دوربین اما با کیفیت فوق العاده عالی عرضه شده‌اند. اما به‎نظر می‌رسد که گوگل سرانجام تصمیم گرفته به استقبال هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برود و با اضافه کردن سنسور دوم به تنظیمات دوربین خود، برای رقابت با آیفون XS و میت ۲۰ پرو، دوربین مجهزتری ارائه کند. دوربین دوم می‌تواند برای کاربردهای دیگر به‌غیر از عکاسی مانند واقعیت افزوده نیز استفاده شود.طراحی احتمالی پیکسل 4 XL گوگل

تصویری که توسط SlashLeaks منتشر شده متعلق به پیکسل ۴ XL است که نمای جلو و عقب این گوشی را به تصویر کشیده. از نمای جلو این گوشی بسیار شبیه به گلکسی اس۱۰ پلاس سامسونگ به‌نظر می‌رسد چرا که دارای نمایشگر حفره‌دار برای دو دوربین سلفی خود است. اگر به‌خاطر داشته باشید گوشی پیکسل ۳ بدون ناچ معرفی شد، اما پیکسل ۳ XL یکی از بزرگترین ناچ‌های موجود در میان گوشی‌های هوشمند را به خود اختصاص داده بود. اما حالا به‌نظر می‌رسد که گوگل برای نسل بعدی خود استراتژی متفاوتی خواهد داشت.

در تصویری که توسط اسلش‌لیکز منتشر شده است سنسور اثر انگشت برخلاف سه نسل قبل در قاب پشتی حضور ندارد، این یعنی به احتمال بسیار بالا در نسل بعدی مانند گوشی‌های گلکسی اس۱۰ و وان‌پلاس ۶T باید شاهد حضور این سنسور در زیر نمایشگر باشیم. البته فرصت زیادی تا زمان معرفی پیکسل‌های گوگل باقی مانده است و ممکن است طراحی احتمالی این گوشی دستخوش تغییر شود.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *