ال جی تامین کننده نمایشگرهای سرفیس فون برای مایکروسافت است


ال جی تامین کننده نمایشگرهای سرفیس فون برای مایکروسافت است

یکی از طولانی مدت ترین شایعات دنیای فناوری و گجت ها، مربوط به سرفیس فون، گوشی انقلابی مایکروسافت است که چندین سال از اولین باری که صحبتی در مورد آن شنیدیم میگذرد اما هنوز خبری از معرفی این دستگاه نیست. با این حال هر چند مدت یک بار، شایعه و گزارشی جدید در مورد آن میشود که غالب آنها قابل استناد نیستند. با این حال اخیرا صحبت های معتبرتری در مورد این دستگاه منتشر شده است. بر اساس این گزارشات و اسنادی که از مایکروسافت به بیرون نشر پیدا کرده، سرفیس فون در قالب پروژه اندرومدا به عنوان یک گوشی قابل خم با برخورداری از دو صفحه نمایش معرفی خواهد شد. به احتمال زیاد این موضوع بالاخره پرده از گوشی پر رمز و راز مایکروسافت برداشته است و میتوانیم مطمئن باشیم که با چه نوع محصولی روبرو خواهیم بود. حال پانوس پانای، خالق سری سرفیس و رئیس اداره محصولات مایکروسافت توییتی را در صفحه جدید خود منتشر کرده که آتش اخبار این روزهای سرفیس فون را شعله ور تر کرده است.

http://clipshow.ir/wp-content/uploads/2018/06/Internal-Microsoft-documents-call-Andromeda-a-new-pocketable-Surface-device.jpg

توییت منتشر شده به این موضوع اشاره دارد که ال جی دیسپلی تامین کننده نمایشگرهای سرفیس فون مایکروسافت است و پنل های دوگانه این دستگاه توسط کمپانی کره ای تولید خواهد شد. تصویری که به پست پانای در توییتر پیوست شده، قابی را نشان میدهد که در بین آن دو لولا وجود دارد و در هر طرف این قاب، تصویری مشهود است. به عبارتی دیگر، نظر دادن در مورد اینکه حالت تبلت سرفیس فون چه شکلی خواهد بود سخت است. در یک سمت از تصویر، کاریکاتور پانوس پانای را شاهد هستیم که از سوی ال جی دیسپلی به وی هدیه شده و در سمت دیگر، چهار گلف باز را میبینیم که نفر دوم از سمت چپ، پانوس پانای است. مرتبط با همین موضوع، به ماه فوریه برمیگردیم که صحبت هایی در مورد اینکه مایکروسافت یکی از تولیدکنندگان نیازمند به نمایشگرهای تاشو ال جی دیسپلی است، انجام شد.

احتمالا سرفیس فون بالاخره امسال رونمایی خواهد شد و پایان انتظار طرفداران مایکروسافت، خصوصا طرفداران ویندوزفون فراخواهد رسید. این محصول را که به ویندوز ۱۰ استاندارد مجهز خواهد بود، تراشه قدرتمند ساخت کوالکام همراهی خواهد کرد. اسنپدراگون ۱۰۰۰ به طور تخصصی برای دستگاه های ۲ در ۱ ویندوزی طراحی شده و به رقابت به پردازنده های سری U و Y اینتل خواهد پرداخت. انتظارات از سرفیس فون مایکروسافت به همان اندازه است که کاربران برای این دستگاه انتظار کشیده اند. باید صبر کرد و دید ردموندی ها پاسخ این انتظار طولانی را چگونه خواهند داد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *