ال جی، مانیتور جدید ۳۲ اینچی خود را با قیمتی مناسب معرفی کرد


ال جی، مانیتور جدید 32 اینچی خود را با قیمتی مناسب معرفی کرد

LG به تازگی از یک صفحه نمایش QHD جدید ۳۲ اینچی خود رونمایی کرد. این مانیتور جدید که ۳۲QK500-W نام دارد، با تمامی قابلیت های جدید و چشمگیرش، از قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار برخوردار بوده که قیمت بسیار مناسبی است. در ادامه به معرفی این مانیتور جدید و قابلیت هایش خواهیم پرداخت.

باید اشاره کنیم که مانیتور ۳۲QK500-W، یک صفحه نمایش ۴K نیست اما با رزولوشن ۱۴۴۰×۲۵۶۰ و پنل IPS، تصاویری با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد. این مانیتور جدیدی LG از قابلیت AMD FreeSync بهره برده و نرخ بازسازی آن ۷۵ هرتز است. از سوی دیگر باید به زمان پاسخ دهی این مدل اشاره کنیم که ۸ میلی ثانیه بوده است. شاید فکر کنید که سرعت پاسخ دهی این مانیتور کمی کند است اما برای اجرای بازی ها عملکرد خوبی را ارائه خواهد کرد.

در طراحی این مدل از لبه هایی باریک استفاده شده است اما متاسفانه خبری از پورت های USB-C یا Thonderbolt 3 در مدل ۳۲QK500-W نیست. تنها پورت های موجود در این مانیتور ال جی، پورت های Mini DisplayPort ،DisplayPort و دو پورت HDMI هستند.

این مانیتور چند قابلیت جدید دیگر را ارائه کرده که می توان به قابلیت Reader Mode اشاره کرد که این قابلیت با کاهش نورهای آبی و آسیب رسان، می تواند تصویر بهتری را برای زمان مطالعه از مانیتور برایتان به ارمغان بیاورد در نتیجه به کمک این قابلیت نور مانیتور آسیب کمتری به چشم شما خواهد زد.

این کمپانی همچنین نرم افزاری را برای تنظیمات و کنترل روشنایی، کنتراست و تقسیم نمایشگر ارائه کرده است تا برای تنظیمات دچار سردرگمی نشوید. ال جی هنوز اعلام نکرده که دقیقا در چه تاریخی ۳۲QK500-W را به بازار عرضه خواهد کرد اما در آینده ای نزدیک این مانیتور جدید با قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *