اشکالی در اینستاگرام باعث کاهش میلیونی فالورهای کاربران شد


اشکالی در اینستاگرام باعث کاهش میلیونی فالورهای کاربران شد

اینستاگرام در حال بررسی و رفع یک مشکل بود که در پی این بررسی ها برخی از کاربران محبوب اینستاگرام دچار کاهش ناگهانی فالور شدند و فالور های زیادی را از دست دادند. در پی این ماجرا اینستاگرام در حساب توییتر خود اعلام کرد که مسئله ای موجب کاهش ناگهانی فالورهای برخی کاربران شده و این مشکل به زودی رفع خواهد شد. کاربران و سلبریتی های محبوب زیادی تاکنون فالورهای خود را از دست داده اند و این موضوع را در صفحات توییتر خود اعلام کردند. در این میان می توان به کاهش فالورهای سلنا گومز، آریانا گراند، جیمز چارلز و زک کلینتون اشاره کرد.

البته در این میان به گزارش شرکت Fast Company، اینستاگرام قصد داشته تا فالورهای جعلی و Fake را از بین ببرد و فقط فالورهای واقعی را نگه دارد. به همین دلیل احتمال داده شده که شاید این کاهش فالورها به دلیل همین موضوع باشد و در واقع سلبریتی ها و محبوب های اینستاگرام فالورهای جعلی خود را از دست داده اند. در واقع این روزها اینستاگرام در تلاش است تا حساب های کاربری جعلی و نامعتبر را از این شبکه حذف نماید. البته باید اشاره کنیم که شبکه های مختلفی قصد این کار را دارند تا حساب های مشکوک و اسپم را به طور کلی از بین ببرند و محیطی امن و مناسب را ایجاد کنند.

اینستاگرام همچنین اعلام کرد که به زودی تمامی لایک ها، فالورها و کامنت های Fake و غیر واقعی را که طریق برنامه های ثالث ایجاد شده اند حذف خواهد کرد و از طریق هوش مصنوعی و یادگیری ماشین محیطی کاملا امن و قابل اعتماد را ایجاد خواهد کرد. در واقع هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در اینستاگرام قادر به تشخیص محتوا و حساب های جعلی خواهند بود و به حذف چنین محتوایی خواهند پرداخت.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *